Sport

⚽️ Licencimi i klubeve, ky është njoftimi i fundit nga FFK

Autori: Gazeta inFokus 14:25 | 12 May 2017

Federata e Futbollit e Kosovës dje ka njoftuar për katër klubet e licencuara për arenën ndërkombëtare.

Trepça ’89, Prishtina, Llapi e Feronikeli plotësuan kriteret e kërkuara.

Ndërkohë, sot më 12 maj në lokalet e FFK-së, Komisioni për Licencimin e klubeve do të mbajë konferencë për media.

Konferenca mbahet në orën 16.00.

Feronikeli dhe Prishtina u ndanë të pakënaqura me procesin.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera