Sport

⚽️ Ky është ushqimi tradicional shqiptar të cilin e pëlqen shumë Lorik Cana (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 18:00 | 28 April 2017
Edhe pse angazhimet e tyre bëjnë që ata të jenë larg gjirit të ngrohtë familjar si dhe larg ushqimeve tradicionale, ata nuk mund t’iu rezistojnë atyre.

Futbollisti Lorik Cana në Insta Story ka publikuar një foto në të cilën shihet një pite të cilën ai e pëlqen shumë, këtë gjë e tregon edhe “emoji” që i ka vendosur, shkruan lajmi.net.

Loriku si edhe një pjesë shumë e madhe e fytyrave publike, duket se ushqimin më të pëlqyer e kanë piten tradicionale shqiptare.

Rëndësia e Gjuhës Angleze në aspektin profesional

Të tjera