Sport

⚽️ Kjo është renditja e Ligës së Parë pas dueleve të sotme

Autori: Gazeta inFokus 18:38 | 13 May 2017

Janë zhvilluar katër duele të xhiros 27 të Ligës së Parë. Renditja vazhdon të jetë e paqartë për ekipet që kërkojnë barazhin për inkuadrim në Vala Superligë dhe ato që kërkojnë mbijetesën, shkruan Gazetasheshi.com.

Derbi i kësaj xhiroje ndërmjet 2 Korrikut dhe Vllaznisë përfundoi 1:1.

 

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera