Sport

⚽️ Kim Jong-Un është fans i kësaj lige evropiane (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 18:48 | 26 April 2017

Kim Jong-Un është fans i madh i kampionatit italian, Serie A.

Senatori italian, Antonio Razzi ka treguar se diktatori i Koresë së Veriut, Kim Jong-Un është fans i madh i Serie A.

Ai tha se e njeh shumë mirë këtë ligë dhe NBA.

“A e përcjell ai futbollin italian? Natyrisht, ai di gjithçka rreth Serie A dhe NBA”, tha Razzi për Gazzetta dello Sport.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera