Sport

⚽️ Juventusi nuk do ta festoj titullin, kjo është arsyeja

Autori: Gazeta inFokus 16:34 | 16 May 2017

Juventusi të dielën mund të shpallët kampion i Serie A nëse arrin të fitoj kundër Crotones.

Mirëpo skuadra e Allegrit ka vendosur të mos festojë edhe nëse shpallet kampion për herën e gjashtë radhazi.

Arsyeja është se finalistët e Ligës së Kampionëve po presin të fitojnë tripletën dhe t;i festojnë te tria bashkë.

Etiketa:
Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera