Sport

⚽️ Gruaja e Jamesit zbulon klubin e tij për sezonin e ri (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:09 | 26 April 2017
Daniela Ospina ka konfirmuar të ardhmen e James Rodriguez.

James Rodriguez nuk do të largohet nga Real Madrid.

Gruaja e tij, Daniela Ospina ka bërë të ditur se mesfushori nuk planifikon të braktis gjigantin madrilen.

“James është shumë i përqendruar, është një vendim personal”, deklaroi Ospina për “AS”, përcjell “lajmi.net”.

-Advertisement-

“Ai është i lumtur dhe dëshiron të vazhdojë në Real Madrid”, shtoi ajo.

“Edhe unë e dua Madridin, jam shumë e lumtur në Spanjë dhe dua të mbetemi këtu”, u shpreh Ospina.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera