Sport

⚽️ Bukuroshja shqiptare drejton takimin Rumani-Izrael

Autori: Gazeta inFokus 15:36 | 25 April 2017

Bukuroshja nga Struga, Besa Lleshi, do ta drejtojë ndeshjen e futbollit në konkurrencën e femrave, ndërmjet Rumanisë U-16 e Izraelit U-16.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nesër (11.00) në stadiumin ‘Boris Trajkovski’ në Shkup, në kuadër të turneut që organizohet nga asociacioni më i lart i futbollit evropian, UEFA.  Lleshi ndihmohet nga  Brankica Krajchevska, Ivana Vukadinova dhe Big Abduli. Për bukuroshen shqiptare është një sprovë e re ndarja e drejtësisë në një ndeshje të tillë.

Fotografia e Besa Lleshi

-Advertisement-
 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
4 arsyet pse duhet të studioni Biznes dhe Menaxhment

Të tjera