Sport

​Zidane me deklaratë befasuese

Autori: Gazeta inFokus 23:28 | 02 May 2017

Zinedine Zidane ka thënë se kanë edhe një ndeshje për të luajtur

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka thënë se është shumë i lumtur me fitoren, por ka thënë se ende nuk janë kualifikuar në finale.

“Sot ne kemi luajtur shumë mirë dhe 3:0 tregon gjithçka. Por, ende nuk e shoh se kemi kaluar në finale, kemi edhe një ndeshje për të luajtur”, tha Zidane.

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera