Sport

​Simeone befason botën e futbollit, jep deklaratën e vitit

Autori: Gazeta inFokus 23:16 | 02 May 2017

Diego Simeone ka thënë se ende beson se Atletico Madrid mund të kualifikohet në finale të Ligës së Kampionëve

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone ende nuk është dorëzuar, pavarësisht humbjes 3:0 nga Real Madridi.

Ai madje tha se ende beson se mund të kalojnë në finalen e Cardiffit.

“Futbolli është lojë e mrekullueshme dhe gjithçka mund të ndodh. Ne ende mendojmë se kemi mundësi të kalojmë në finale”, tha Simeone pas ndeshjes.

Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera