Lajme

​Policët shëtisin pa maska

Autori: Gazeta inFokus 17:23 | 21 November 2020

Dy pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë fotografuar nga qytetarët në Pejë, të cilët janë parë rrugëve të këtij qyteti pa maska.

Sipas njërit nga qytetarët, i cili ka dërguar fotografinë në KosovaPress, të njëjtit i ndalin qytetarët dhe i shkruajnë gjoba për mosbartje të maskës.

Të tjera