Sport

​Lajm fantastik për Realin, para ndeshjes me Atleticon në Champions

Autori: Gazeta inFokus 17:43 | 30 April 2017

Raphael Varane është gati për ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Atletico Madridit

Real Madrid ka kryer stërvitjen e sotme, para ndeshës kundër Atletico Madridit, që do të zhvillohet këtë të martë në Santiago Bernabeu.

Trajneri Zidane për këtë ndeshje do të ketë gati edhe francezin, Raphael Varane, i cili u stërvit normalisht dhe është gati për të luajtur.

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera