Sport

​Katastrofë për Realin, i lëndohet ylli i skuadrës (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 22:00 | 02 May 2017

Real Madrid ka mbetur pa Daniel Carvajal, i cili u lëndua në fund të pjesës së parë

Spanjolli nuk mund të vazhdonte ndeshje, dhe më të filluar pjesa e dytë u zëvendësua me spanjollin, Nacho Fernandez.

Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera