Lajme

​Haradinaj-Ramosajt: Uroj të punosh si deri më tash

Autori: Gazeta inFokus 20:50 | 14 October 2020

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Daut Haradinaj ka përgëzuar Bashkim Ramosaj për punën që ai po bën si kryetar i Komunës së Deçanit.

Haradinaj në një postim në Facebook ka shprehur besimin se Ramosaj do të marrë serish besimin e AAK-së edhe për një mandat.

“Kryetar, e gëzofsh besimin e AAK-së edhe për një mandat, dhe në të njëjtën kohë uroj që të punosh si deri tash”, shkruan Haradinaj, krahas një fotografie të publikuar së bashku me Ramosajn në Facebook.

Të tjera