Lajme

​Falsifikoi testin e COVID-19, arrestohet në Bërnjak

Autori: Gazeta inFokus 11:46 | 10 September 2021

Një shtetase e Serbisë është arrestuar dje në pikë kalimin kufitar në Bërnjak, pasi që dyshohet se ka falsifikuar testin e Covid.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit, e dyshuar është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të tjera