Sport

​Dy minuta lojë dhe ka gol në derbin Everton – Liverpool

Autori: Gazeta inFokus 13:43 | 17 October 2020

Vetëm dy minuta lojë iu deshën Liverpoolit për të gjetur golin e avantazhit ndaj Evertonit.

Pas një aksioni perfekt të organizuar, ishte senegalezi Sadio Mane ai i cili realizoi për avantazhin e mysafirëve.

Të tjera