Lajme

​Digjet një shtëpi në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 09:09 | 22 February 2021

Një shtëpi është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në rrugën “Robert Doll” në Prishtinë.

Menjëherë pas marrjes së informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes si dhe zjarrfikësit të cilët kanë lokalizuar zjarrin.

Policia i tha KosovaPress se nuk ka të lënduar përveç dëmeve materiale.

“Rreth orës 07:30 është marrë informata për një zjarr në një shtëpi në rrugën ‘Robert Doll’ në Prishtinë. Menjëherë pas marrjes së informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes si dhe zjarrfikësit të cilët kanë lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar përveç dëmeve materiale”, thuhet në përgjigjen e PK

Të tjera