Lajme

​Basha: 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës

Autori: Gazeta inFokus 22:09 | 15 June 2019

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vlerësuar se Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Evropa.

“30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit. Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me Shqipërinë që duan vetëm ata! Tani është koha për Shqipërinë e të gjithë shqiptarëve! Asnjë hap pas! #21qershor”, ka shkruar Basha në Facebook.

Të tjera