Lajme

​Aksident në Skënderaj, katër të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 10:18 | 15 January 2020

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se në rrugën “Ilaz Kodra” në Skenderaj ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër persona të cilët janë dërguar për tretman mjekësor dhe pas marrjes së ndihmës mjekësore janë liruar.

Të tjera