Rozë

Ҫiftet e BBVA & BBVK bëhen bashkë, postojnë foton më të bukur bashkë

Autori: Gazeta inFokus 20:36 | 29 February 2024

Luizi dhe Kiara jane padyshim cifti me i famshem i gjithe Big Brother-ave deri me sot.

Ata po e shijojne bashke famen jashte, si dhe jane ne pritje te femijes se tyre te pare.

-Advertisement-

Ata mbreme u bene bashke me ‘çiftin’ e BBV Kosova , Ardi dhe Mirdonin , te cilet mbrenda BB luajten si një person.

Se perse ka ndodhur ky takim mes tyre, ishte rastesi apo jane duke bere plane per ndonje bashkepunim, kjo mbetet te shihet.

Gjithsesi po duken shume bukur bashkë.

Shiko foton:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera